Forum Central Perk  F.R.I.E.N.D.S. Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Sezon 9
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Central Perk F.R.I.E.N.D.S. Strona Główna -> Sezon 1-10 [1994-2004]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julkaCh
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 1137
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Central Perk

PostWysłany: Wto 16:52, 09 Paź 2007    Temat postu: Sezon 9

Sezon 9



(2002-2003) Rachel dowiaduje się, że Joey nie chciał się jej oświadczyć, tak samo jak i Ross. Rachel postanawia przenieść się do mieszkania Joeyego i zabiera Emmę ze sobą. Praca Chandlera wymaga tego, żeby przebywał w Tulsie. Przez jakiś czas wytrzymuje, ale w końcu podczas świąt, po tym, jak jego pracowniczka chciała spędzić ten czas z nim, a on wybrał przyjaciół, rzuca pracę. Rozpoczyna więc nową pracę w reklamie. Chandler i Monica nie mogą mieć dziecka, więc decydują się na adopcję. Phoebe zaczyna nowy związek z Mikie Haniganem. Zamieszkują razem, jednak gdy on nie chce już nigdy wziąć ślubu, zrywają. Rachel czuje coś do Joeyego.

Grupa wyrusza na Barbados. Phoebe zabiera ze sobą swojego dawnego chłopaka Davida (naukowca), a Joey swoją dziewczynę Charlie. Monica dowiaduje się, że David chce się oświadczyć, więc powiadamia o tym Mike'a, żeby wrócił do Phoebe. Mike jedzie więc na Barbados i oświadcza się Phoebe. Odrzuca ona jednak jego propozycję, a czując, że ich związek ma przyszłość wraca do niego. Joey i Charlie zrywają. Joey dowiaduje się, że Rachel ma do niego pewne uczucia, ale odrzuca je, ponieważ nie chce zdradzić Rossa. Jednak po tym, jak Joey widzi Charlie i Rossa całujących się, zmienia zdanie, idzie do pokoju Rachel, gdzie też ją całuje.

Odcinki:

09x01 The One Where No One Proposes - Ten, w którym nikt się nie oświadcza
09x02 The One Where Emma Cries - Ten, w którym Emma płacze
09x03 The One With The Pediatrician - Ten z pediatrą
09x04 The One With The Sharks - Ten z rekinami
09x05 The One With Phoebe's Birthday Dinner - Ten z kolacją urodzinową Phoebe
09x06 The One With The Male Nanny - Ten z męską nianią
09x07 The One With Ross's Inappropriate Song - Ten z nieprzyzwoitą piosenką Rossa
09x08 The One With Rachel's Other Sister - Ten z inną siostrą Rachel
09x09 The One With Rachel's Phone Number - Ten z numerem telefonu Rachel
09x10 The One With Christmas In Tulsa - Ten ze Świętami Bożego Narodzenia w Tulsie
09x11 The One Where Rachel Goes Back To Work - Ten, w którym Rachel wraca do pracy
09x12 The One With Phoebe's Rats - Ten ze szczurami Phoebe
09x13 The One Where Monica Sings - Ten, w którym Monika śpiewa
09x14 The One With The Blind Dates - Ten z randkami w ciemno
09x15 The One With The Mugging - Ten z kradzieżą
09x16 The One With The Boob Job - Ten z operacją piersi
09x17 The One With The Memorial Service - Ten ze stypą
09x18 The One With The Lottery - Ten z loterią
09x19 The One With Rachel's Dream - Ten ze snem Rachel
09x20 The One With The Soap Opera Party - Ten z imprezą z telenoweli
09x21 The One With The Fertility Test - Ten z testem na płodność
09x22 The One With The Donor - Ten z dawcą
09x23 The One In Barbados (1) - Ten na Barbados (1)
09x24 The One In Barbados (2) - Ten na Barbados (2)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dee
Gość






PostWysłany: Sob 20:14, 09 Lut 2008    Temat postu:

Póki co oglądałam dwa odcinki:

09x03 The One With The Pediatrician - Ten z pediatrą
09x07 The One With Ross's Inappropriate Song - Ten z nieprzyzwoitą piosenką Rossa

i uważam, że były świetne Very Happy notabene to są jedyne odcinki Friend'sów jakie oglądałam Razz
Powrót do góry
Catchmarx
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 421
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Central Perk

PostWysłany: Nie 1:23, 10 Lut 2008    Temat postu:

No przyznaję, że niezłe te odcinki ktróre obejrzałaś. Razz Z pediatrą szczególnie. Very HappyVery Happy Very Happy

Aha - masz zamiar oglądać inne odcinki? Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
julkaCh
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 1137
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Central Perk

PostWysłany: Nie 1:55, 10 Lut 2008    Temat postu:

No jasne, że tak!! Dobrze, że od tego sezonu zaczęłaś, bo mi się wydaje, że pierwszy jest najmniej przekonywujący Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dee
Gość






PostWysłany: Nie 16:28, 10 Lut 2008    Temat postu:

hehe, to był przypadek, bo po prostu na zastępstwie z angielskiego nam babka puściła i obejrzałam Very Happy ale naprawdę świetne, tego z pediatrą niestety nie widziałam do końca.. Confused

oczywiście, że mam zamiar oglądać dalej tylko właśnie nie wiem od czego..? bo tych sezonów jest strasznie dużo i nie wiem czy od 1 (chyba początek był gorszy niż późniejsze, no nie?) czy od tego 9, który mi się podobał (ale wtedy obejrzę dwa sezony i się skończy..) czy jakoś od środka? co radzicie? Very Happy i w ogóle jak to jest z dostępnością przyjaciół na stronach z torrentami? tak szczerze, to nie chce mi sie tyle sezonów ściągać, a chce zobaczyć! Razz


Ostatnio zmieniony przez Dee dnia Nie 16:29, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
julkaCh
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 1137
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Central Perk

PostWysłany: Nie 18:41, 10 Lut 2008    Temat postu:

Jak najbardziej od początku, bo w 9 dużo się rozwiązało, to tak jakbyś oglądała film od końca. Zdecydowanie za pierwszym razem polecam pierwszy sezon. Jak już będziesz miał wszystkie obejżane, to wtedy możesz oglądać od środka, od końca, jak chcesz!!! To jest bardzo ciekawa historia i czasami fajnie jest ja się nie wie co będzie dalej, albo jak się skończy!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dee
Gość






PostWysłany: Nie 19:15, 10 Lut 2008    Temat postu:

hmm.. może racja Smile ale jak patrzę na strony z torrentami to bardzo o nie ciężko.. ten serial był kiedyś tak popularny, że chyba we wszystkich krajach leciał i nikt go nie ściągał Razz
Powrót do góry
julkaCh
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 1137
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Central Perk

PostWysłany: Nie 19:18, 10 Lut 2008    Temat postu:

U nas powinnaś dać radę, ale z lektorem Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Młody
Znajomy
Znajomy



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 203
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 16:16, 11 Lut 2008    Temat postu:

Sezon 1 mimo, iż wg mnie jest najmniej ciekawy, to nadal fajny i warto obejrzeć, żeby wiedzieć o co biega od początku!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Catchmarx
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 421
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Central Perk

PostWysłany: Pon 17:24, 11 Lut 2008    Temat postu:

Moim zdaniem jest ciekawy, i do tego właściwie wszystkie historie się tam rozpoczynają a niektóre z nich ciągną się aż do 10-tej serii. Smile W ogóle, podejrzewam że wyjaśni Ci się też część rzeczy z serii 9. Smile A co do tej serii to polecam odcinki na Barbados i jeszcze jeden z dziesiątej serii też na Barbados jest świetny! Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
julkaCh
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 1137
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Central Perk

PostWysłany: Pon 18:42, 11 Lut 2008    Temat postu:

Nie chodziło mi o to, że w 10 nie ma co oglądać, ani, że wszystko wyjaśnia się w 9 serii, źle ujęłam to w słowa, bardziej chodziło, że duż sie zdarzyło do tego momentu!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kagoom
Przyjaciel
Przyjaciel



Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 18:54, 11 Lut 2008    Temat postu:

Pierwszy sezon jest obowiazkowy do obejrzenia! Bez obejrzenia pierwszego sezonu to tak jak wejście na spektakl teatralny w przerwie - nie ma sensu! Wiele fajnych wątków się tam zaczyna i żeby wiedzieć o co kaman trzeba go zobaczyć!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dee
Gość






PostWysłany: Pon 20:33, 11 Lut 2008    Temat postu:

Hehe, no jak mówicie, tak zrobiłam i jestem po pierwszym odcinku pierwszego sezonu Very Happy zapowiada się świetnie Very Happy
Powrót do góry
kagoom
Przyjaciel
Przyjaciel



Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 10:18, 12 Lut 2008    Temat postu:

nie tylko zapowiada się świetnie ale i na pewno będzie świetnie aż do ostatniego odcinka!!! jeszcze będzie Ci mało ;p

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
vanilla
Znajomy
Znajomy



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 192
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 16:38, 29 Lip 2008    Temat postu:

9 sezon to jeden z moich ulubionych. Sporo wątku Rachel-Ross, mała Emma... Będę komentowała chyba pojedyncze odcinki, bo jakoś do całości jest mi się trudniej odnieść. Najpierw te, które mi się podobbały najbardziej:

08-The One With Rachel's Other Sister- obydwa odcinki w których pojawia sie Amy są świetne! Totalnie rozbraja mnie Ross, gdy siostra Rachel pyta czy może pójść na górę odebrać, a on:"Pewnie. Nie mieszkamy tam, ale jasne". I jeszcze Chandler jak sie bulwersuje, że nie dostanie Emmy jeżeli jej rodzice i Monica umrą: "Dlaczego? Bo przeżyłem to, co zabiło waszą trójkę?" Laughing cytaty z pamięci, więc przepraszam jeżeli coś pokręciłam Wink

07 The One With Ross's Inappropriate Song - uwielbiam tę piosenkę!

09x23,24 The One In Barbados- tak po prostu, chociaz nie bardzo podobał mi się ship Rachel-Joey, za to Monika była świetna:D

Generalnie nie lubię odcinków 'wspomnieniowych', więc The One With Christmas In Tulsa oglądam najrzadziej.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez vanilla dnia Wto 16:45, 29 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Central Perk F.R.I.E.N.D.S. Strona Główna -> Sezon 1-10 [1994-2004] Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin